| gimliboom a întrebat:

Deja a inceput sa-mi cada parul in stanga si dreapta bretonului, sa se faca carari din cauza fixativului... ce mi-ati recomanda sa folosesc mai natural pentru a-mi face parul? auzisem de chestii de apa cu zahar...

2 răspunsuri:
| MikeAlexis a răspuns:

Apa cu zahar e de pe vremea lu ceasca' in cel mai rau caz daca iti dai cu asa ceva o sa ajungi maciuca tantarilor, mustelor si dracu stie ce lighioane.
Foloseste ceara de par, il hidrateaza si il mentine tare

| Loora a răspuns:

Eu cred ca toate prostiile astea iti afecteaza parul. Mai bine iti iei ulei de ricin sa iti creasca parul unde ti-a cazut si il lasi asa. Mai bine foloseste masti pentru par si o sa ai un par sanatos si frumos! Cine te place, te place asa cum estiwinking!