| CaliforniaGirl a întrebat:

Design-ul vestimentar este una din pasiunile tale?

12 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Dap.de mica ii taiam toate rochiile mamei si croiam hainute pentru papusi. faceam si schite. mi-am facut si eu cateva chestii...imi pare rau ca nu am facut nimic, sa dau la o scoala cevathinking

| kiss1 a răspuns:

Buna'
Pai, da, as putea spune ca imi place.
Imi place foarte mult sa port diferite haine, sa le probez, sa fac hainute la papushi, insa nu prea ma vad pe mine croindu-le.
Dar admir foarte mult persoanele care o fac, si le face placere efectuind aceasta meserie.
Te-as sfatui chiar sa incerci.
Iti dorescQ o zi buna in continuare si ce sa zicQ... te-am pupat.
Ceao!

| Gizăz a răspuns:

Mi se pare ceva inutil şi prostesc.

| rebb a răspuns:

Aham, s-ar putea spune si asa.

| ForbiddenLove a răspuns:

Categoric! vreau sa devin stilist vestimentar sau chiar designer in viitor. love fashion. dupa liceu vreau sa urmez facultatea de design din cluj (desi sunt din sibiu)

| ♥•ßyencuţa•♥ a răspuns:

Da, este. I love fashion!

| εїз a răspuns:

Sincer da. eu fac si modeling. la o agentie destul de renumita.
si chiar este o pasiune. chiar daca sunt baiat. big grin:*

| chocolatte a răspuns:

Design-ul vestimentar e calificare mea! Am terminat liceul cu acest profil...am desenat si am facut schite in timpul cursurilor cat pentru o viata intreaga, insa pasiunea mea e cu totul diferita!

| PerfectDefect a răspuns:

Da.
Creez haine de la 10 ani si fac desen de la varsta de 4 ani.

| cinevainpanamea a răspuns:

Da :X pur si simplu ador :X
cand termin liceul ma duc la facultatea de arte decorative si design din bucuresti :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da si pentru mine design-ul vestimentar este o pasiune. Sunt in clasa 12a si mi-ar placea sa fac o facultate de design vestimentar ca si a doua fac-nu neaparat sa profesez ci doar pentru mine, pentru dezvoltarea simtului mei artistic. Insa nu am talent la desen, nu am desenat din generala. Stiti cumva daca e obligatorie proba de desen la cluj? sau doar de asociere a culorilor. Daca stie cineva in ce consta proba - mi-ar fi de folos unele informatii. va multumesc

| roolez a răspuns:

Daplove struck. lady gaga rules