| iwannabeperfect a întrebat:

Din cat in cat timp trebuie sa iti vopseti sprancenele? De unde sa im ia un creion de sprancene (satene- castanii)? Funda

5 răspunsuri:
| cat a răspuns:

O data la 3-4 saptamani.

| BADBUNNYaruncacubanii a răspuns:

Da de ce sa le vopsesti draga? big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sprancenele le vopsesti cam 1-2 ori pe luna.
Creioane poti gasi la Avon, Oriflame, Yves Rocher, magazine de cosmetice, mall etc.

| GreenShinyApple a răspuns:

Daca ti le vopsesti iti tin cateva saptamani dar daca folosesti creion atunci trebuie sa ti le faci zilnic, intrand astfel in rutina ta de machiaj.Creion de sprancene poti gasi la magazine de specialitate(ex.Sephora,Mac...) sau chiar in supermarketuri.

| Crissie90 a răspuns:

De ex eu mi le vopsesc o data pe luna si e okei. dar am un sfat pentru tine, exista o solutie pentru colorarea sprancenelor si se inchid treptat dar e si un efect de durata, poti intreba la un salon, e practica poti sa te faci acasa.