| floryy123hahaa a întrebat:

Din ce pot face un fond de ten acasa sau ceva care sa imi acopere imperfectiunile de pe fata care sa fie facut usor fara prea multi bani acasa?

6 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Imi pare rau dar chiar nu ai cum sa faci asta... mai bine pune bani deoparte si cumparati un fond de ten de calitate.

| GiuliaMariaa05 a răspuns:

Nu prea ai cum sa faci acasa asa ceva, mai ales ca nu stii cum reactioneaza pielea ta la anumite substante combinate. Cel mai bine e sa iti iei un CC cream(Elmiplant, Gerovital) lejer pentru a-ti acoperi imperfectiunile sau un concealer(Rimmel-Wake me up) happy

| floryy123hahaa explică (pentru GiuliaMariaa05):

Offf...momentan ai mei nu mai imi dau bani(am facut o prosti) si nu prea pot sa-mi i-au un fond de ten sau corector si de aceea ma gandeam la ceva care poate pot sa fac cu ce am prin bucatarie...Mersi oricum :*

| GiuliaMariaa05 a răspuns (pentru floryy123hahaa):

N-ai pentru ce, mai bine strangi tu banutii incet si ii dai pe produse sigure decat sa ai probleme cu tenul dupa :*

| floryy123hahaa explică (pentru GiuliaMariaa05):

Ai dreptate! Mersi multi, esti o dragutaaa! :*

| GiuliaMariaa05 a răspuns (pentru floryy123hahaa):

Oricand :*