| anonim_4396 a întrebat:

Din fruntea mea parca ies niste "cornite". Inainte nu erau asa de proeminente ca acum..
Cum sa nu le mai am asa de proeminente?

9 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Te duci la preot sa te exorcizeze sa scapi de cornite. Doamne ma ce intrebari puneti unii.

| DouaPuncteOTrei a răspuns (pentru BiuL):

Esti proasta straight face? Fiecare om are "niste ridicaturi" in frunte daca observi happy. Eu spun faptul ca ale mele sunt foarte proeminente, si se vad foarte urat, iar inainte nu erau asa. Si nu mai comenta aiurea, ca nu esti tu "Buricul Pamantului". Puteam trai si fara raspunsul tau.

| BiuL a răspuns (pentru DouaPuncteOTrei):

Proasta? Cine zice ala e. Pentru jigniriile gratuite te-ai ales cu un report. In alta ordine de idei, poate ca fiecare om are "niste ridicaturi" dar om cu coarne eu nu cunosc, nu stiu prin ce cercuri te invarti tu, dar sa stii ca doar animalele si dracii au coarne happy Invata sa te exprimi daca vrei raspunsuri corecte.
Iar daca puteai trai si fara raspunsul meu, de ce ai postat intrebarea aici? Postand iti asumi riscul de a primi raspunsuri care iti plac si care nu iti plac, utile sau mai putin utile, daca nu-ti convine iesi linistit de pe TPU ca ne lipsim de persoane fara cei 7 ani de acasa si bun simt ca tine, si du-te si intreaba-ti prietenii cu "coarne" ce se poate face pentru problema ta. O zi buna!
Ps: iti meriti aspectul exterior pentru atitudinea care o ai, vorba aia frumusetea sufletului se reflecta si pe chip... intreaba-te oare de ce tie ti-a dat Domnul coarne si nu doar "niste ridicaturi" ca altor oameni laughing)

| LoriLoL a răspuns (pentru BiuL):

laughing))

| DouaPuncteOTrei a răspuns (pentru LoriLoL):

De unde stii ce caracter am raised eyebrows? Eu ma refer de acele "ridicaturi" in frunte care la mine sunt foarte proeminente. Si sa stii, ca am primit destule sfaturi care m`au ajutat sa nu se mai observe, si sa stii, daca TU nu ma consderi frumoasa fiindca nu m`ai vazut, ma doare fiix undeva. laughing. Eu stiu ca sunt frumoasa, si asta e tot ce conteaza. + ca destula lume imi zice ca sunt frumoasa, chiar foarte multa, si`mi spune ca asa ma vad eu, si ca de fapt nu exista ce vad eu. Soo. STFU. Sunt de 1000 de ori mai frumoasa decat tinebatting eyelashes. Perfecta chiarbatting eyelashes

| DouaPuncteOTrei a răspuns (pentru DouaPuncteOTrei):

Lori, chestia asta era pentru biuL aia laughing. Scuze big grin

| LoriLoL a răspuns (pentru DouaPuncteOTrei):

Stiu stiu am citit.doar ca ma amuzamlaughing

| untu a răspuns:

Ai fost rau cumva si ai pricinuit mari probleme sau necazuri cuiva?

| LoriLoL a răspuns:

Printr-un machiaj corector, aplicand fond de ten de culoare putin mai inchisa pe frunte..de obicei cu nuantele deschise evidentiem trasaturile frumoase ale fetei..in schimb cu o alta nuanta mai inchisa le acoperim.