| BlondaBă a întrebat:

Din punctul vostru de vedere, care sunt cele mai frumoase culori / nuante de oja?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Oja roz love struck
Glumesc.Negrul.

| Ruxandra15 a răspuns:

Negru este pentru oamenii normali si rozuo acela aprins care multe fete zic ca este frumos este pentru pitipoance.Mai simplu negru este singura culoare normala de oja.

| Syndre a răspuns:

Nuanțele nude mi se pare cele mai frumoase, dar și nuanțele de roșu sunt plăcute.

| Leerix a răspuns:

Oja rosie, mov sau albastra.

| BlackChocolate1 a răspuns:

Negru,rosu,nude,transparent...

| Ana2333 a răspuns:

Nuantele de piersica, nude, negru, rosu, fucshia, sau greena happy

| Omulcarearenevoiederaspunsuri a răspuns:

Mov si rusu sunt extrem de sexy asortate cu tinute ofice!

| BibuxBii a răspuns:

Mie imi plac culorile neon.

| Larryy a răspuns:

Nuante de lila, negru in combinatie cu alte culori, sau cele neon.

| Awwww a răspuns:

Dupa parerea mea negru e cea mai frumoasa si simpla culoae de oja.