| FreelancerTony a întrebat:

Doresc sa achizitionez un aparat de tuns/ras corporal, pentru toate zonele, in afara de fata. In principiu as vrea ceva ce nu foloseste lame gen Gilette Fusion, mai degraba ceva de tipul asta:

http://www.emag.ro/......-pTT202015

Bugetul este de aproximativ 200 de lei +/- 15 lei.

2 răspunsuri:
| daassh a răspuns:

Il poti cumpara chiar pe acela care l-ai lasat tu in link, deoarece e cel mai bun, mai bun ca si el pentru asemenea ingrijire este Philips bodygroom tt2030 iar acesta e si mai bun decat precedentul(cel mentionat de catre tine). Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

SPAMu.php?user=Distrugere