| marinutza a întrebat:

Doresc sa imi cumpar un kit pentru epilat cu ceara. Dar nu m-am hotarat inca ce sa aleg intre unul cu rezerva de 100 ml de ceara de unica folosinta si unul de 450 ml de ceara, atat refolosibila, cat si de unica folosinta. Cam cat tine o rezerva de 100 ml. Si care este ai eficienta: ceara refolosbila sau cea de unica folosinta. Pana acum am folosit epilatorul, de aceea am atatea intrebari privind ceara. Am citit ca cea refolosibila se strecoara dupa folosire. Este un dispozitiv special sau o strecuratoare normala? Multumesc!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
http://forum.anticonceptionale.ro/t34484-kit-epilare-ceara.html
Cu placere!
Te pup!