| Zoofina a întrebat:

Doresc sa-mi vopsesc parul cu tonic violet,dar parul meu este brunet, se va prinde? Se va observa culoarea?

Răspuns Câştigător
| AlinaBalan2000 a răspuns:

Buna depinde ce tonalitate de brunet daca e putin deschisa atunci da daca e spre inchis culoarea parului iti recomand sa decolorezi putin unde vrei sa te vopsesti si apoi sa iti pui vopseaua sau ppti si cu violet de gentiana doar ca pateaza hainele

6 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Nu se va prinde pe brunet.

| Alexandrionelu a răspuns:

Pariez ca ești din Republica Moldova.

| Zoofina explică (pentru Alexandrionelu):

Ai observat dupa scris?

| Alexandrionelu a răspuns (pentru Zoofina):

Da, mai exact după expresia :"se va primii", pe care noi romanii nu o prea folosim.

| Ana1687 a răspuns:

Prima oară îți recomand să te decolorezi apoi să îți vopsești parul

| AlinaBalan2000 a răspuns:

Buna depinde ai ce tonalitate de par ai daca e mai deschis da daca parul tau e mai inchis atunci poti sa decolorezi putin cu pudra si oxidant si sa iti aplici vopseaua dupa sau cea si mai ieftin violet de gentiana sa nu pui multe picaturi si pateaza hainele sa clatesti bine