| lll0veee a întrebat:

După cât timp creşte părul de pe picioare/mâini dacă ma epilez cu ceară?

Răspuns Câştigător
| ihacoswhy a răspuns:

La mine creste in max 3-4 saptamani. Depinde de tipul de fir pe care il ai. La mine obisnuia sa creasca in max 2 saptamani cand am inceput sa ma epilez la salon, dar cu timpul o sa iti creasca mai subtire si mai rar.

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde de organismul tau, 2-3 saptamani in general. Dar ceara are efectul si de a rari parul cu timpul daca vei continua cu aceasta metoda sau cu aparatul.

| InVisible99 a răspuns:

Poate dura pana la 4 saptamani, daca parul este indepartat cu radacina si nu e rupt.

| kiri11 a răspuns:

De obicei dupa 2 saptamani chiar si in a treia, daca este prima depilare chiar si patru. Asta depinde mult si de organismulta. big grin

| Kandia15 a răspuns:

2-3 saptamani la mine. Si in legatura cu durerea: Pe min nu ma doare aproape deloc. Depinde daca tu esti mai sensibila. Eu cred ca totul porneste din subconstient

| Kamelyama a răspuns:

Pana la maxim 6 saptamani. La mine in 2-3 saptamani creste...