| Venusgirl a întrebat:

E adevarat ca daca ai picioare slabe arati ca o cracanata.
pur si simplu vreau sa slabesc pentru ca am picioare putin grase, insa prietena mea zice ca o sa arat ca o cracanata si asta e prost si urit

5 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Mai bine lucrezi sale tonezi un pic. Baietii o sa te placa mai mult decat slaba happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare baiat cu ce ii place.Mie personal imi pac fetele „cracanate".Am o dambla pentru acea paranteza dintre pulpe.Nu arata cracanate in sens rau ci sexi. Fiecare cu cel doare.

| Ioana_Sabina_1990 a răspuns:

Ar fi bine sa te autoapreciezi. Daca vrei sa slabesti, fa sport.Ii poti sugera Si prietenei tale sa faca acelasi lucru.O activitate comuna va poate apropia Mai mult.

| Heisen10 a răspuns:

Salut,
Multi isi dau cu parerea dar nimieni nu ajuta( referitor la prietena ta).
Nu este adevarat, nu o sa arati ca o cracanata, pana si Angelia Jolie are picioarele slabe si nu mi se pare ca e cracanata.
Daca vrei sa slabesti incearca sa faci exercitii la picioare gen : genoflexiuni, si altele.
Succes!

| Alinda25 a răspuns:

Aceasta "cracanare" despre care spui tu depinde de forma corpului si de paranteze. Cu asta te nasti, asa ca poti si fi plinuta si cracanata pentru ca asa te-ai nascut. happy Daca vrei sa slabesti trebuie sa ai vointa, si nu o mai asculta pe ea, asta depinde doar de tine.