| Anaasstasssssiaa a întrebat:

E bun Zineryt-ul sa scap de niște coșuri mici?

7 răspunsuri:
| Furnicuta000 a răspuns:

Eu am scapat de cosuri cu el acum vreo 10 ani, a fost singurul care a functionat. Dar tine minte ca fiecare om e diferit, ce merge la cineva s-ar putea sa nu mearga la altcineva. Si in primul rand ar trebui sa urmezi o rutina de ingrijire specifica tipului tau de ten

| WhiteLife a răspuns:

E bun, usuca in general cosurile, dar acum nu se mai gaseste niciunde. Poti intreba la farmacii pentru ceva asemanator, la cele cu activitate de receptura s-ar putea sa gasesti. Dar cu eritromicina si zinc nu am mai vazut.

| Anaasstasssssiaa explică (pentru WhiteLife):

Nu se mai găsește?

| WhiteLife a răspuns (pentru Anaasstasssssiaa):

Nup, cel putin la noi in oras nu l-am gasit niciunde si am inteles ca nu mai e in depozite.

| Bruno92 a răspuns:

Dupa ce iti dai cu crema aplica daca iesi afara crema cu spf 50 ca sa nu te iriti.si da doar unde ai cosuri. Dar inainte de a te da e recomandat un gel de curatare, inainte de toate e bine sa fie toate aceste produse potrivite tenului tau, altfel poti avea probleme

| Vendetta47 a răspuns:

In primul rand nu se mai gaseste in farmacii din pacate. E o solutie buna dar temoprara, functioneaza cat timp il folosesti pana ce virusul face imunitate la el (la mine a functionat cam 6 luni si apoi acneea a devenit de 2 ori mai nasoala decat inainte si am fost nevoit sa fac tratament cu Sotret pe care inca il urmez).

| ValentinGabi a răspuns:

Niste coșuri mici le mai poți lăsa puțin să devină coșuri marii apoi le storci si face boom