| oceanoflove a întrebat:

E chiar asa de buna masca de par cu keratina de la kallos? https://www.google.com/......ps?/search
Are un pret prea bun iar eu am folosit masti de par mult mai scumpe si nu au fost deloc bune si o lasam si cu orele. Cine a folosit kallos pe termen lung si poate sa imi confirme?

1 răspuns:
| dmz123 a răspuns:

Eu am folosit mult timp si am fost multumita de produsele de la kallos. sunt bune daca te raportezi la pret dar acum am trecut pe produsele de la revlon si mi se pare ca e o diferenta mare de calitate. ce-i drept sunt si mai scumpe dar merita. Mai bune decat orice masca este https://www.crisalis.ro/......u-par.html eu sunt dependenta de el, nu trebuie sa mai aplici masca sa astepti putin sa-si faca efectul si apoi sa clatesti cu apa din abundenta pentru a avea parul curat. Tratamentul acesta functioneaza tot ca o masca doar ca il aplici pe parul umed, dupa ce la-i spalat si nu mai clatesti, iti descurca parul bine, are miros placut si protejeaza impotriva deteriorarii cauzate de folosirea placii, uscatorului de par. Crede-ma daca il folosesti o sa devii dependenta de el.