| jerkbottoms a întrebat:

E Fashiondays un site de incredere?

Uitati cum sta treaba fratilor: Vreau sa-mi iau un ceas Fossil(online pentru ca nu am gasit in niciun magazin modelul respectiv), dar avem o problema: nu stiu de pe ce site sa aleg. Cum asa? Ei bine:

1.Pe Fashiondays este la 310 RON (redus de la 530), 3 poze, dar am citit recenzii online cum ca ar intarzia foarte mult comanda(o luna sau mai mult) si nu stiu daca ar trebui sa am incredere.

2.Pe Answear pretul e de 420 RON, are o singura poza si destule informatii(la fel ca si la primul). De pe Answear am experienta persoanala, am comandat un rucsac Vans si mi-a venit in 3-5 zile lucratoare, a fost ok(nu promovez nimic aici TPUwinking )

As vrea sa iau ceasul mai ieftin(1), insa mi-e frica ca n-o sa ajunga decat de abia in noiembrie.

Voi ce site recomandati?
(Sper ca intrebarea e ok formulata si ca va fi aprobata...)

1 răspuns:
| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Cunosc persoane care au comandat haine de pe fashiondays si a fost ok, nu cred ca e diferit la ceasuri.