| anonim_4396 a întrebat:

E mai comoda incaltamintea fara talpicile alea din interior?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Incearca si vei afla.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Fara branțurile alea nu, deoarece branturile acelea atenueaza șocurile, plus tălpile pantofului au cuie, si acele branțuri acoperă cuișoarele care tin fixă talpa de pantof, unii cizmari pe lîngă prenandezul cu care lipeste tălpile, mai bat cuie ca sa fixeze bine talpa de pantof, la ploi tălpile se uda si acel lipici se dezlipeste, iar daca tu rupi acele branțuri din interiorul pantofului, acele cuisoare i ti vor intra tie in talpă si te vor rănii.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred.

| lorena1gianinak a răspuns:

La ce te referi când spui tălpici? Dacă e chestia aia care vine cu încălțămintea... Ei bine lasă bucata aia de material acolo ca de aceea este pusa.