| anonim_4396 a întrebat:

E nepotrivit sa porti sosete din alea lungi, pana la genunchi, in mai-iunie? Ma gandeam sa imi cumpar, dar pana la toamna poate se demodeaza...

4 răspunsuri:
eileen
| eileen a răspuns:

E frumos cu ce iti sta bine, nu conteaza modawinking desi ele sunt "in" acumwinking

| afrodita17 a răspuns:

Eu am vazut ca se poarta sosetele lungi...normal ar fi potrivite sosetele lungi in mai-iunie...pentru ca e usor caldut si merge...insa in vara torida nu cred ca sunt suportabile, si sincer ar arata ciudat...

| jani a răspuns:

Cumpara draga ca chiar daca se demodeaza picioarele care transpira tot miroase.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai eu cand le vad pe fete cu izmene de alea dupa ele imi piere pofta(de mancare logic), i aiurea crede ma, daca vrei sa iti arati piciorusele ia-ti numai fusta scurta ca oricum vine caldura big grin