| Haruka25 a întrebat:

Epilatorul smooth away vibe sumlge sau rupe firul? Si doare?

6 răspunsuri:
| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Buna. Depinde. Daca parul este foarte mic(mai putin de un milimetru), nici un epilator nu va putea sa il smulga, si de aceea, il va rupe. Daca firul de par are peste 1 milimetru, il va smulge. Sper ca te-am ajutat!

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Iar despre durere, pot spune, ca la inceput, pana te obsnuiesti cu el, t e doare, dar dupa aceea vei simti ca niste furnicaturi.

| Dєєa a răspuns:

smooth away vibe sumlge

| CrazYDroP a răspuns:

Dupa parerea mea, nu cred ca este aparat de epilat cu care sa nu te doara cand te epilezi, cu timpul te vei obisnui cu durerea, altceva nu ai ce sa faci... Oricum, incearca sa te incurajezi singura, gandeste-te ca aparatul iti rareste firele de par si nu cresc groase ca la big sau crema, la un moment dat o sa te plictisesti si nu o sa mai bagi in seama durerea, o sa vrei doar sa termini laughing. Bine, hai gata cu romanu'! laughing

| a44fdg6vb a răspuns:

Este teapa, nu-l recomand

| gabrielaszabo a răspuns:

Buna, tocmai mi-am cumpărat si eu un epilator, însă nu am observat nimic. In primul rând nu simt nicio Vibrație, sa fie de vina bateria?