| FataCuOchiiCaprui a întrebat:

Era mai demult o emisiune pe euforia tv despre fashion cu niste tineri care trebuiau sa se imbrace cu haine din garderoba lor dupa indicatiile juriului.stie cineva cum se numea? se mai difuzeaza?

Răspuns Câştigător
| ikram a răspuns:

Shopping-ul pasiunea mea e o emisiune si emisiunea de care intreaba andreeasilvana este alta> se numeste Euforia FB uite link-ul http://www.euforia.tv/emisiune_798/euforia_fb.html.

5 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Shopingul, pasiunea mea se numeste emisiunea 100% sigur.

Are diferite probe de aceea o incurcati voi.

=)
Salutare

| c8ilcopac a răspuns:

Se numea Fashion Beauty. daca se mai difuzeaza nu stiu, dar uita-te aici: http://www.euforia.tv/programul/

| c8ilcopac a răspuns:

Shopingul pasiunea mea e alta... in care le dadea juriul o idee si o anumita suma de bani si ele trebuiau sa isi cumpere haine in limita sumei respective si a respecte tema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este prezentata de verisoara mea

| PapyZ a răspuns:

Shopingul pasiunea mea.cred ca se mai difuzeaza vazusem pe fuga in timp ce schimbam canalele ca erahappy