| Andrea_7051 a întrebat:

Este adevarat ca ceaiul verde ajuta la slabit? tongue

Răspuns Câştigător
| Diaa1 a răspuns:

Da ajuta f mult happy. dar daca vrei sa folosesti nu consuma in exces!

6 răspunsuri:
| EllaEllii a răspuns:

Depinde de organism. Daca ai pana in 15-16 ani nu este prea recomandat.

| Adrick a răspuns:

Da,multi zic.dar depinde mult daca il bei cu miere sau cu zahar, ar fi bine fara acestea! happy

| OanaVlad a răspuns:

Probabil, dar stiu ca e bun... P.S. : Evita ceaiul NEGRU in exces ( ingrasa )

| zapacita05 a răspuns:

Depinde de organism stiu ca are efect laxativ, incearca si vezi ce rezultate o sa ai bafta

| bya2010 a răspuns:

Da...Imi dai funda?

| Andrea_7051 explică:

Multumesc