| Maddalinapunct a întrebat:

Este adevarat ca placa de par arde parul?

Răspuns Câştigător
| Fundă25 a răspuns:

Buna!

Da, e foarte adevarat. Daca firul de par este subtire e si mai rau. De aceea, daca vrei sa folosesti placa, iti recomand sa iei si o masca de par, pe care sa ti`o aplici, pentru a proteja parul.

Sper ca te-am ajutat.
O zi buna!

22 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Da il arde happy
Take care

| ZoeyMe a răspuns:

Da, insa nu iti face probleme.Important este sa nu o folosesti prea des.(eu acum ma dau cu placalaughing)

| Angelsergiuboy a răspuns:

Da este adevarat

daca te-a ajutat raspunsul astept 1 funda

| Rosalline a răspuns:

Cred ca da, uite: eu ma dau cu placa dupa ce fac baie, iar acum parul meu s-a obisnuit sa stea drept.eu trebuie doar sa ma dau cu placa pe la varfuri si atatwinking oricum o colega de-a mea si-a ars parul' cu placa asa ca... fii atenta big grin

| Cat_3006 a răspuns:

Daca folosesti placa des. da laughing

| Trăie a răspuns:

Da, cu timpul da

| Deeviiil a răspuns:

Da

| theorizer a răspuns:

Poti sa parlesti si porcul thumbs up

| carmenik_3098 a răspuns:

Da este foarte adevarat...la fel ca si ondulatorul.Placa iti face si parul aspru si se depica foarte repede firele...:*

| Deerpinaaaa a răspuns:

Doar daca te faci cu ea la tot parul in fiecare zi

| Andraaa_1742 a răspuns:

Normalstraight face din mom ce se incinge ca sa ti. l indrepte e ca si cum te.ai da cu fierul de calcat in capstraight face mrg daca fol produse speciale pentru par poti sa nu til arzi chiar asa de rau

| JohannaMary a răspuns:

Daca o folosesti foarte des, DA!:d

| annahandball a răspuns:

Da este adevarat placa poate sa-ti arda parul, dar pentru asta exista solutii! I-ati si tu protector de placa! Este un sprei cu care te dai inainte sa folosesti placa ca sa nu-ti m-ai arda parul. Succes!

| RoXiiiii_7313 a răspuns:

Da. si eu folosesc placa aproape zilnic si ar varfurile roase. am tot incercat sa imi,, repar" \parul cu tratamente, sampoane si nu am reusit. acum incerc sa renunt sa mai folosesc placa, mai bine incerci si tu.

| baiatuucupizzza a răspuns:

Loooooogic

| kicku_4582 a răspuns:

Da este posibil

| kiddu_1282 a răspuns:

Depinde cum o folosesti...
1. trebuie sa iti cumperi un spray care il tine intins 4 zile, care costa 50 lei:d
2. nu trebuie sa o tii mult pe par:*

sper ca o sa. ti fie de folos...

fundita?love struck

| kiddu_1282 a răspuns:

Macar folositor happy plspuppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.fii atenta sa iti iei o placa buna, merita investitia te tine mult.sa fie cu placi ceramice macar, sau teflon.nu cumpara din piata sau ceva sub 1 mil.am incercat si nu are rost.iti strica parul foarte tare si nici nu arata bine.Crede-ma folosesc placa Remington de mult timp si am avut inainte si alte marci dar au fost bani aruncati pe geam.foloseste crema protectoare sau spray pentru par.eu folosesc spray de la stylos cu pompita sau este de la real o crema foarte buna. sper ca te-am ajutat!

| ali_4445 a răspuns:

Da este adevarat

| Marry3d a răspuns:

Categoriccccccccccc daaaaaaaaaaaaaaaaaa
o prietena isi face de cativa anii parul cu plac si acum are parul` tocit ii sta maciuk

| FashionBeauty a răspuns:

Da, cu siguranta!