| T30D0RA a întrebat:

Este bine daca ma duc sa ma bronzez pe bloc cu 10 etaje?

Răspuns Câştigător
| bebytzza_9352 a răspuns:

Mergehappy dc nuhee hee atata tot sa iti iei sticle cu apa sa te uzi din cand in cand ca sa te bronzezi frumyhee hee

succes:*

11 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Ai auzit de plaja? Sau tie rusine ca nu esti vreo frumusica cu corp frumos? laughing) Mai bine mergi la plaja, acolo te bronzezi mai frumos decat pe...bloc.
Dar daca tu vrei sa te bronzezi pe bloc, bine, dar dai cu cola sau bere pe piele, te vei bronza mai repede, si mai frumos. tongue

Bafta!

| shadovv a răspuns:

Da, dar sa ai grija la cutremure I don't want to see

| Majj a răspuns:

O fi bine dar e ft urat cand vezi pe cineva bronzandu-se pe bloclaughing arata... tiganesc

| lilica1495 a răspuns:

Nu e nimic rau in asta da` s`a inventat plaja...laughingapp. ia`ti cu tine... vreo 2-3 sticle cu apa sau beretonguelaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

S-a inventat plaja

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija sa nu-ti faca cineva vreo poza ca ajungi pe pitzipoanca.org tongue Serios vorbesc laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am incercat dar dupa o jumatate de ora mi-a sarit vecina in cap, cu tot cu administratorul...deci ai grija si la aspectul asta tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este rau doar daca nu ma invitsi si pe mine sa iti tin companielaughing...
si app' din cand in cand trebuie sa fi atenta la ciorile care trec pe deasupralaughing

| Oxandero a răspuns:

Daca era cu 11 etaje, treaca-mearga, dar cu 10 nu e indicat. Pentru o viata sanatoasa evitati bronzatul pe blocurile cu 10 etaje!

| Turquoise_1322 a răspuns:

Conteaza ca blocul are 4 etaje sau 10? Sau ti-e ca esti prea aproape de soare? laughing)

| Vasile Ioaan MAtache a răspuns:

Da dar ai grija la cutremure si traznete, dar poti sa mergi cu televizoru, o sfoara si o cheie, in acelasi timp te bronzezi dar agheti si traznete.Cool nu?