| UTILIZATORTPU100 a întrebat:

Este bun minoxidil pentru cresterea barbii?
Am inteles ca atunci cand oprrsti aplicarea rezultatele se vor opri ba chiar mai mult firele o sa cada

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Trebuie inteles ceva,interiorul causeaza exterioriul,ce inseamna asta? ca alimentele bogate in grasimi pot avea un efect mult mai rapid, depinde si de genetica, hormoni, daca faci cultuirism, daca nu baga zahar in tine, carne de pui =estrogen te feminisezi

| anonimaalee29 a răspuns:

Cel mai bine poti incerca sa te duci la farmacie sau la un magazin de produse naturiste si sa ceri recomandari