| Mirela0876 a întrebat:

Este buna crema de galbene Pt ten uscat?

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da! Crema de galbenele are la baza extract de galbenele, plante recunoscute pentru proprietatile cicatrizante, emoliente si energizante.

| Bondarel99 a răspuns:

E buna orice crema, ideea e sa hidrateze si atat.
Eu daca as avea ten uscat as folosi ceva natural gen putin ulei de cocos, crema aia de galbenele nici nu cred ca s-a intalnit vreodata cu galbenelele...

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

De gălbenele. Da, dar vezi că pătează.

| bbnnmm a răspuns:

Pentru ten uscat îți recomand cremele de la Floritene of Geneva, sunt foarte hidratante: https://floritene.com.ro/