| rihanna7865 a întrebat:

Este buna masca de la avon pentru puncte negre din gama clearskin professional? please helpp...

Răspuns Câştigător
| Magda02 a răspuns:

Eu am folosit si chiar ti-o recomand. FUNDA pls? Sunt noua si am nevoie.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CMaria21 a răspuns:

Este foarte buna am folosit-o foarte mult timp:*

| Fayree a răspuns:

~ Am folosit-o, si o folosesc este foarte buna, ti-o recomand cu mare placere :*. Este geniala, incearca :*.

| Capriciu a răspuns:

Nu este chiar buna am folosit-o si eu caci aveam puncte nefre pe barbie si mare efect nu a avut poate ca depinde si de piele insa eu nu am fost multumita de ea.Eu am folosit o masca naturala si a avut efect ai nevoie de un albus de ou si o lingura de zeama de lamiie proaspata inainte de a o aplica trevbuie sa ai fata curata apoi amesteci cel 2 ingrendiente pina se formeaza o spuma si inmoi bucati de servetel si le aplici pe fata.20-30 da minute o tii pe fata si punctele negre la fel se desprind.te speli cu apa calduta dupa aceasta si aplica o crema hidratanta.Bafta!

| Otils a răspuns:

Nu ti-o recomand nu face mari minuni, in general produsele de la Avon nu fac minuni. Sugestia mea este sa te duci la o farmacie si o sa iti recomande acolo ce sa cumperi.o sa vezi ca o sa functioneze, eu asa am scapat de puncte negre.Bafta!

| dayli a răspuns:

E foarte buna eu o folosesc si ma ajuta.