| UnTipObisnuit a întrebat:

Este de încredere Fashion Days la teniși Nike/Jordan?

Planuiesc sa-mi iau perechea Jordan Acces si la un preț atat de redus ma tem sa nu fie ceva fake sau second hand.

Pareri?

https://fashiondays.page.link/j6iKAgtsHtDm4sRg8

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu sunt fake pe fd

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu vinde eMAG fake sau sh

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fashion Days e a lui eMag, e de incredere.

| Sekim a răspuns:

Salut
Nu, nu sunt fake uri. Singurul site care vinde fake uri și este un site mare, cunoscut international este aboutyou.ro. Foarte rar au produse originale dar nu de firma mare, ci firme mici.
See youwinking

| suntserios a răspuns (pentru Sekim):

Ai dovezi ca aboutyou vinde fake uri? nu de alta dar ce mi am luat eu de la ei par mai mult decat ok

| Sekim a răspuns (pentru suntserios):

Nu, nu am eu. E plin internetul de reclamații și produse proaste de la ei. Poate ai fost printre cazurile rare care a prins un produs original. Dacă vreți să riscați e problema voastră dar ei nu răspund când vrei sa faci retur la alea fake.

| suntserios a răspuns (pentru Sekim):

Aaa, credeam ca stii ce spui si ai comandat de la ei... asa e irelevant.

sa stii ca sunt magazinul online cu cel mai misto sistem de retur, iti pun ei in colet awb gata facut si platesc si transportul asa ca aia cu " nu răspund când vrei sa faci retur" e absolut falsa

| Sekim a răspuns (pentru suntserios):

Sunt youtuberi mari care au cumpărat și aveau și pe video dovezi că sunt fake și nu arătau cum trebuie sau erau desfăcuți, mototolită hârtia etc. Acum, fiecare cumpără de unde vrea, vrei sa riști, riscăwinking

| fana1vulpitza2000 a răspuns:

Sa zicem că da sa speram că nu happy

| LpnMEDIA a răspuns:

Salut! Recomand sa citesti acest articol: https://www.adilupu.com/pareri-fashiondays/