| LanaDelRayFan a întrebat:

Este placa cu aburi o alternativa mai "sanatoasa" pentru firul de par decat cea clasica? Daca da, imi poate recomanda cineva o placa buna? Multumesc!

1 răspuns:
| BabaOarba a răspuns:

Personal nu am incercat inca, insa avand in vedere ca aburul faciliteaza intiderea parului, placa cu aburi va functiona bine la o temperatura mai scazuta si rezultatele vor dura mai mult.

Acum sper sa placile cu abur nu folosesc prea multa apa, ca sa se increteasca ce ai intins deja happy