| Putincateputin a întrebat:

Este posibil sa ai parul prea rar pentru dreaduri?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este foarte posibil sa ai parul atat de rar, ca nu poti avea decat f putine dreaduri, caz in care, esti sfatuit sa nu ti le faci.

Dreadurile au aparut cu foarte multi ani in urma si la noi in tara, la tigani, iar afara, in occident, la cei de cea mai joasa speta, precum: homeless, drogati, alcoolici, golani, borfasi, certati cu leea.
Mai in timpurile noastre, s-a imprumutat din stil, creindu-se o moda noua, dar numai pentru o anumita categorie de oameni.

| Putincateputin explică (pentru Violleta2022):

Mersi, acum mi-am dat seama ca întrebarea a fost una destul de prosteasca. Deoarece știam ca e posibil dar nu știam dacă în cazul meu e rar

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.

| seularts a răspuns:

Da, Da si am uitat cumva sa zic DA!? ^_^

| Cristea468 a răspuns:

Da e posibil