| rocata a întrebat:

Esti reprezentant Avon, Oriflame, Yves Rocher, Amway etc si doresti sa castigi mai multi bani? Contacteaza-ne pentru mai multe detalii. Suntem o companie care vinde produse dedicate femeilor, pe baza de catalog. Se ofera comision din vanzari.

2 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

rolling on the floor nu imi vine sa cred cum ajung unii.
Amway este ilegal in multe tari, la fel si sistemul piramidal mascat de la celelalte companii.

Asta e o modalitate de a pacali oamenii prea naivi, vanzand produse "de top" la preturi supraestimate.

| Danzell a răspuns (pentru Danzell):

Ca sa nu mai zic ca fraierii de jos muncesc, iar aia de deasupra fac burta mare din comisioane muncite de aia de jos