| AlExAlExAnDrU a întrebat:

Eu am 12 ani jumate si 1.54 inaltimea care este inaltimea pentru un baiat de 12-13 ani? funda!

Răspuns Câştigător
| BuBu2006 a răspuns:

Depinde eu am 12 dar sunt fata am 1.63 inaltime, la mine in clasa am baieti si de 1.67 sau asa ceva depinde am si mai micuti de vreo1.50,oricum se spune ca unii baieti cresc mai greu!

9 răspunsuri:
| dedfgv a răspuns:

Inaltimea difera...nu eu un o anumita inaltime standard(fiecare cerste in ritmul sau)

| Artemisia a răspuns:

E okay.Lasa ca mai gresti si tu mai incolo.

| XxAlexandruxX a răspuns:

Pana in 60 de kilogramewinking

| AlExAlExAnDrU explică:

Mersi

| andreipetresu a răspuns:

| 21312gg a răspuns:

Este bine...si eu am 1.59 si tot 13 ani.sa stii ca e normal.numai ca peste cativa ani vei incepe sa te maturizezi. funda?

| Shocky a răspuns:

Innaltimea medie este de 1.50 la varsta de 13 ani

| Dazyy a răspuns:

La 12 ani cam intre 1.40-1.54
La 13 ani cam intre 1.45-1.62 sper ca te-am ajutat!winking

| HaPpY17 a răspuns:

In jur de 1.60 depinde si de greutate