| anonim_4396 a întrebat:

Eu am pielea foarte alba si ma bronzez greu, si voi merge peste cateva zile la mare si voi sta o saptamana. Cum sa ma bronzez mai repede si mai tare fara sa ma ard?

6 răspunsuri:
| sweetgirl_3609 a răspuns:

De ce nu ai folosi un autobronzant in loc sa risti sa te arzi?

| Bondarel99 a răspuns:

La pielea foarte alba nu prea se prinde un bronz frumos.Si eu imi doream un blonz frumos ciocolatiu, dar m-am ars mai rau ca o rosie si nu imi place deloc ce a iesit laughing

| george232323 a răspuns:

Fara sa te arzi bronzul nu prea e bronz ...incearca in apa sau cu creme de bronzat (sa nu le incurci cu cele protectoare )

| oBuburuză a răspuns:

Stai mai mult in apa dupa iesi afara dupa intra inapoi dupa iar afara si o sa ai un bronz superb. Eu cred ca-s alba ca branza si eu o sa ma duc la mare si o sa fac exact asa, o colega de-a mea a incercat si are un bronz frumos.

| RobertVali111 a răspuns:

Pai in primul rand trebuie sa stai la plaja doar in intervalul orar indicat (pana la 11 dimineata si dupa ora 16-17) si sa folosesi o crema de soare.

| stragery a răspuns:

Eu m-am bronzat in apabig grin mai mult in apa am stat si am prins un bronz super.