| Alysée a întrebat:

Eu am sprancenele mai rare, nu sunt subtiri doar rare, cum as putea sa le fac mai groase dar nu cu creionul si sa para ca sunt naturale, era parca o pudra ceva dar vreau sa-mi recomandati voi daca ati folosit si vreau cu link cu tot fundita.mersi

4 răspunsuri:
| DMuffin a răspuns:

Pai poti merge la farmacie si sa cumperi ulei de ricin care stimuleaza cresterea parului. A si poti incerca si ulei de masline trebuie doar sa ai rabdare. Sper ca te-am ajuathappy

| HypnoticA a răspuns:

Http://www.eyeslipsface.com.ro/......ancene.php

Kit pentru sprancene de la Elf :)

| abc_5716 a răspuns:

Du-te la un salon sa ti le vopseasca(si sa prinda si pe pielewinking ) o sa para naturale si frumoshee hee o spun din experientabig grinlaughing

FUNDA?big grin

| Dakota a răspuns:

POti sa dai cu ulei de recin este bun pentru sprancene. gene. par. si depinde unde mai vrei sa ti creasca par laughing Fundoi puppy dog eyes?