| Andreea1095 a întrebat:

Eu sunt destul de alba si mă bronzez greu. Credeți ca am șanse sa mă bronzez în 6 zile petrecute la mare?(voi folosi crema cu cea mai puternica protecție solara )

8 răspunsuri:
| JustBlackNoGrey a răspuns:

Nu vad de ce ai vrea sa te bronzezi. la pielea alba nu e indicat sa stai la soare edecat dimineata si seara, altfel iti vor aparea semne pe piele si o vei afecta, urmarile vazandu-se in timp

| ChristianKalman a răspuns:

Bună! Persoanele cu tenul mai deschis au șanse mari să se ardă, been there. Dar dacă te vei expune la soare moderat, în orele în care nu sunt radiațiile atât de mari, te vei bronza uniform. E bine că vei folosi cremă cu 50% fps, este mult mai important decât să obții acel bronz auriu. happy Distracție plăcută!

| Andreea1095 explică:

Multumesc frumos pentru raspunsuri

| 12Gabriela3456 a răspuns:

Eu tot am aceeasi problema, nu sunt super alba si ma bronzez greu. Ti-o spun din propria experienta o sa te bronzezi dar nu foarte foarte tare. Succes.

| EmmaEu a răspuns:

Ai sanse sa te pronzezi 100%, plus 50% sa te arzi. Anul trecut dupa 3 zile eram deja o chiftea arsa rau de tot. Ajuta si daca intri in apa mai des. Sa ai o zi buna!

| Berar_Roxana_2000 a răspuns:

Da,dacă arde soarele foarte tare și vei sta mult, sigur ca te vei bronza.Mult succes!

| Mariammmmmm a răspuns:

Intra in apa si stai la soare si tot asa. Poti încerca uleiul de măsline, prinde foarte bine.