| mihaelutzamy a întrebat:

Eu sunt fata din poza.big grin vreau sa ma vopsesc si nu stiu cu ce culoare mi-ar sta bine. Ma puteti ajuta? asa dupa parerea voastra, uitati-va in poza si ziceti-mi! merci:*

Răspuns Câştigător
| missbee a răspuns:

Nu are rost să îţi faci brunet cu reflexii albastre, pentru că părul tău este deja brunet. Reflexiile acelea sunt relative, după câteva spălări se duc şi rămâne doar brunetul. Am fost vopsită aşa timp de un an de zile şi ştiu ce spun...
Nu are rost să îţi arzi părul pentru o nuanţă care e aproape la fel ca părul tău natural.
Îţi stă foarte bine natural, mie îmi place aşa. Ai ochii căprui(sau negri dacă văd bine), deci ce poate fi mai potrivit decât brunet?
Blondul ar crea o discrepanţă prea mare între tenul şi ochii tăi, iar roşcatul... nu ştiu dacă te atrage. Deşi ar merge, un roşcat mai închis, nu aprins. It`s up to you. La urma urmei, dacă ţie îţi place şi ai încredere în tine îţi stă bine cu orice.

6 răspunsuri:
| IrinaAndreea a răspuns:

Brunet cu reflexe albastre

| AaNyRaA a răspuns:

Nu te vad prea bine in poza ca e prea mica si nu-ti pot vedea trasaturile fetei dar cred ca un saten mediu ar fi perfectwinking

| Ponk a răspuns:

Deacord cu irina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune si tu o poza mai mare, ca sa te vedem.

| Lucero a răspuns:

Hi happy. eu ajs zice ca roshkatha. da nu are rost satzy stryki parul pentru asa cva.si eu am fost brunetha. si acum is roshkatha. si trebuie sa ma vopsesc destul de des. pentru ca am o culoarea roshkath spre roz. si se duke repede...

esti bine asa :*