| izzy4rock a întrebat:

Eu sunt satena si vreau sa ma vopsesc blonda, dar am o mica nelamurire: daca ma vopsesc blonda trebuie neaparat sa-mi vopsesc si sprancenele? Eu am pielea putin mai deschisa si nu cred ca mi-ar sta bine cu sprancenele vopsite. Voi ce credeti?

5 răspunsuri:
| persseuss a răspuns:

Nu,clar nu

| tzus a răspuns:

Nu. le vopsesti doar in cazul in care le ai mai inchise.( contrastul e mare) ( p.s. cosmeticiana) ramane la alegearea ta

| Albastru45 a răspuns:

Am citit "Eu sunt Satana" si am venit sa te indrum spre Hristos dar am gresit, hehe

| alecsandrabubz09 a răspuns:

Daca ai sprancenele negre da'te cu un creion maro deschis ca sa le deschida daca deja le ai maro lasa'le asa happy

| Buburuza2222 a răspuns:

Nu cred ca este nevoie sa le vopsesti! Adica eu nu le-as vopsi! Si nici nu cred ca ti-ar sta bine, cum ai spus si tu!