| Fllrin a întrebat:

Exista alternative la pantalonii de costum ca si tinuta,, ofice,,? Pur si simplu nu pot purta asa ceva

Răspuns Câştigător
| Alexandrionelu a răspuns:

Depinde de situație. La office de obicei eu mergeam în blugi clasici, cămașă și încălțăminte comoda. Bineînțeles dacă nu ești CEO happy

1 răspuns:
| Adry05 a răspuns:

Ar merge niște blugi clasici, preferabil negri, simpli, fără niciun fel de tăietură sau altele. Cred că ar merge și blugi albaștri clasici dacă-i porți cu o cămșă, pantofi mai eleganți iar blugii din nou, clasici 100% și să arate într-un anumit fel, adică nu ca unii luați de la o tarabă dacă înțelegi ce zicbig grin