| NuStiuCumMaCheama6996 a întrebat:

Există magazine cu haine Rock (gen. Hanorace sau tricouri cu trupe rock) în Galați? Dacă da, unde? (Nu vreau site-uri)
Fundiță.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa te duci la un asemenea magazin ca sa te imbraci specific tipului de muzica.
Poti purta tricouri negre cu camasi in carouri pe deasupra. Bratari la maini (eu port la maini bratari negre cu semnul crucii pe ele, sunt luate de la o Biserica, nu fac parte din grupul satanistilor sau a ateiilor ca sa stii ), inele la maini, pantaloni inchisi, cizme cu tinte, jachete etc.
Lucrurile despre care ti-am zis le gasesti si la magazine simple nu doar la un magazin specific.

| NuStiuCumMaCheama6996 explică:

Ma refer la cele cu band-uri rock...