| anonim_4396 a întrebat:

Exista site urile in care de caută talente?

În România.

4 răspunsuri:
| 94Lucifer94 a răspuns:

Mai mult oameni inteligenți și capabili.

| BergerCipy a răspuns:

Luna asta sunt preselectiile la Romani au talent

| AndreiCZM a răspuns:

Poti cauta pe site-urile cu mai mult succes precum: www.a1.ro sau site-ul oficial pro.tv pentri romanii au talent. Astea ar fi solutiile de baza. Funda? :D

| Fcsb_Iulian_1997 a răspuns:

Pentru talente este casting la "Romanii au Talent" sau "Iumor", sau "Xfactor", sau "Vocea Romaniei", sau "Next Star" daca esti copil sau ai un copil talentat. Mai este si MasterChef si Chefi la Cutite, daca esti bucatar jmeker happy Cam astea stiu. Nu imi mai amintesc altele... Bafta!