| Goddessss a întrebat:

Exista vreo modalitate NATURALA sa imi măresc buzele? Exista ceva plumper? Care ati încercat?
Imi este cea mai mare insecuritate pe care o am legata de aspectul meu fizic...

10 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Exersezi mult cu ele, pe post de... ventuze. laughing

| Goddessss explică (pentru Bula):

Am vrut un răspuns mai ok...
Msss. Apreciez?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Cea mai buna metoda este sa le conturezi cu un creion pentru buze in asa fel incat sa para mai pline. Gasesti destule tutoriale pe Youtube.

| doctorandus a răspuns:

Sa stii ca nu tuturor le plac femeile cu buze groase.

| Sofer a răspuns:

Încearcă balsamul cu unt de shea de la Herboshopy, ca cică le mai ingroasa.

| alina2k18 a răspuns:

Iti dai seama ca... NU
laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu va mai bateți joc de buzele voastre! Lasati-le așa cum vi le-a lăsat Dumnezeu!

| Goddessss explică (pentru anonim_4396):

Awww mulțumesc ❤️
Oricum am cautat pe net despre proces si odată facut trebuie sa il refac la fiecare un an, deci nu.
Le las asa mai micuțe. băieții le prefera pe alea cu buze mari si uneori ma compar cu altele?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Goddessss):

Nu-ți mai bate capul, nimeni nu vrea pe nimeni, nu caută pe nimeni.Nu te mai ambala, că o faci degeaba.

| AlexandraAlle08 a răspuns:

Nu exista metode naturale si incearca sa te accepti pe tine insati. nu ai de ce sa-ti face probleme din asta.