| anonimaalee29 a întrebat:

Exista vreun dezavantaj cand te dai cu oja semipermanenta? Poate afecta cu ceva unghia?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pana și tatuajele semipermanente sunt nocive pentru piele. Și oja semipermanentă este nociva pentru unghie. Nu o va afecta in mod direct sau vizibil, dacă la asta te refereai.

O seara plăcută!

| Ivonne02 a răspuns:

Folosesc oja semipermanentă de 3 ani. Nu, nu afectează unghia. Nici gelul in sine nu-l afectează, doar îndepărtarea acestuia prin pilirea "obsesivă" a unghiei. Oja semipermanenta se îndepărtează cu o soluție.