| Denisa a întrebat:

Exista vreun salon in Zalau unde se pun extensii de gene sau cunoasteti o persoana din Zalau care pune? Vreau neaparat extensii de gene. Mai am o intrebare: cat timp se pot purta extensiile de gene? Cam cate saptamani?

Răspuns Câştigător
| ºPishcotº a răspuns:

Ele au o durabilitate de pana la 2 luni, daca sunt bine aplicate si nu ataca genele naturale. Nu mai aveti nevoie de mascara sau tus. Aplicarea lor nu este dureroasa. Culoarea poate fi aleasa dupa gustul fiacaruia. Timpul necesar aplicarii extensiilor este de la 1 ora la 1 ora si 30 de minute. Nu sunt din zalau si nu-ti pot da nicio informatie in legatura cu vreun salon sau o persoana care aplica extensii de gene! Sper ca te-am ajutat! Ceao!:*