| Marii a întrebat:

Existe riscuri daca te epilezi la subrat cu ceara?

6 răspunsuri:
| Messyhair a răspuns:

Nu exista! Este foarte bine.Eu fac acest lucru. S-ar putea sa iti apara niste bubite mici rosii, dar a doua zi iti trec!

| rebb a răspuns:

Inafara de a te irita putin exact dupa epilare, nu.Iritatia trece in maxim o zi si oricum exista anumite creme/geluri pentru dupa epilare.

| pithicot a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista...winking

sunt sprayuri de la nivea.pentru. piela prospat epilata.calm and caretongue

| Piku a răspuns:

Nu am incercat cu ceara dar mami da si nu a existat nici un risc dar i-au aparut niste bubitze mici rosii si si-a dar cu o crema de la avon si i`a trecut BAFTA!
Funda?love struck Te rogg

| INNES a răspuns:

Nu stiu...inca nu am incercat