| mona_8751 a întrebat:

Fac masaj terapeutic si anticelulitic practic aceasta meserie de 6 ani (Nu erotic) fac masaj doar si doar femeilor detin o masa speciala pentru masaj pot sa fac si la domiciliu cine doreste sa ma contacteza la numarul de tel.0740334162
Intrebarea este...:d
Cine doreste masaj?

3 răspunsuri:
| patty32 a răspuns:

Cat costa?happy
si de unde esti?big grin

Stefan
| Stefan a răspuns:

Care este localitate unde faci aceste servicii?

| mona_8751 explică:

Bucuresti
fac masaj anticelulit, reflexo, masaj de fata si de maini in aproximativ 90 de min pretul este de 100 ron(ca dovada detin si 3 diplome cu atestat de catre ministerul sanatati)