| hunhoeoe a întrebat:

FASHION NOVA. Mi-am dat comanda de pe fashion nova de o rochita care cica a venit in Romania din USA cu USPS Priority Mail de care am tot auzit ca imi va trimite pachetul la posta vamala. Astept de o saptamana sa imi vina avizul, iar numarul de tracking pe care l-am primit de la comanda nu mi-l gaseste pe USPS tracking.
Este cineva care a avut de a face cu acest site de haine sau cu pachete din USA venite cu USPS?

Răspuns Câştigător
| NicolAlexa2000 a răspuns:

Rochita ta probabil a luat-o vreun curier sau ceva gen, asa mi-a trimis si mie din afara un inel si nu a ajuns a trecut un an de atunci si nici in ziua de ani nu l-am primit... Ori sa incurcat coletele si d-asta nu a ajuns si iti poate ajunge mai tarziu ori e luata...

3 răspunsuri:
| claudiad a răspuns:

Hei! Intreb cu un an mai tarziu dar sunt foarte curioasa pentru ca sunt intr-o situatie similara. Ai primit de atunci coletul de la ei?

| Anonim1107 a răspuns:

Ai primit comanda? Si eu o astept pe a mea. Am depus in 26 aprilie. Sper ca ajunge...

| hunhoeoe explică (pentru Anonim1107):

Scuza-ma ca iti raspund atat de tarziu, dar nu, n-am mai primit absolut nimic si e aproape iulie... Tu ai primit-o?