| kris666 a întrebat:

Fetele, ati incercat epilarea cu zahar?big grin cum e?

Răspuns Câştigător
| yellowalien a răspuns:

Am incercat eu. E ca si epilarea cu ceara, numai ca substanta e facuta din ingrediente naturale si nu dauneaza la fel de mult pielii. In plus, ceara care ramane pe piele se curata greu; zaharul e solubil si se ia imediat cu apa rece.

6 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Mi se pare eficienta, am vazut si filmare pe net.

| kris666 explică:

Pai e ceva de genu 1 parte zahar 1/4 parti suc de lamaie, 1/4 parti apa, se lasa pe foc pana obtine o culoare aurie spre maron apoi o lasi la racit si cica se modeleaza ca plastilina, apoi se aplica in sens invers cresterii parului si se indeparteaza in sensul cresterii firelor de parraised eyebrows...am intrebat si eu in speranta ca a incercat cineva pe aici si ne impartaseste impresiibig grin

| aia a răspuns:

Epilare cu zahar?thinking nu am auzit niciodata acum e prima datathinking

| Deeliaa a răspuns:

Nu nu am incercathappyDar am inteles ca e o metoda foarte buna

| ingerash_8177 a răspuns:

Cam ciudat...straight face o sa caut pe net si nu, nu am auzit de asa ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am aplicato la flocii de la ***laughing si a mers de minune te puplaughing