| Pnin a întrebat:

Fetele, ce crema SPF recomandati?

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Să nu aibă parfum în lista de ingrediente și să fie 50 preferabil, în rest cam orice, contează să se potrivească bine pe tenul tău și să reaplici la 2 ore iar seara curățat corect

| Dintrebare a răspuns:

Oricare, numai sa respecti ce scrie pe eticheta cand o aplici. si cu factor cat mai mare de protectie mai ales daca petreci mult timp la soare intr-o singura zi

| jokerman878 a răspuns:

Recomand vaselina Gradu vandu-ta de Gheorghe Purza. Garantat!