| anonim_4396 a întrebat:

Fetele cum scapam de "parantezele" de la picioare?¿

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Eu sunt baiat, Dar vreau sa adaug ca parantezele la fete sun ceva sexy nicidecum ceva de care voi care aveti ar trebui sa scapati. Dimpotriva, cele care au paranteze sunt diferite mai atragatoare si mai deosebite. Fii sigura ca daca tu ai paranteza vei avea succes cu mult mai mare la baieti decat una cu picioarele drepte. Asa ca lasa-le asa. Esti frumoasa si gata. Pa.

19 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Buna,
"Scapi" de paranteze mergand impleticit ca modelele pe podium!
Vorbind serios, se vor cauta tinute care sa nu scoata acest mic defect in evidenta.Mai bine poarta fustite sau pantaloni care sa nu fie "pe organism", ci mai larguti la partea cu probleme! In nici un caz colanti!
Sa scapi la propriu de ele nu ai cum, ci doar sa le maschezi asa cum am zis.

Alte răspunsuri
| Mina a răspuns:

Nu stiai ca picioarele perfecte au 3 paranteze? Cum spune si Baru, esti frumoasa si gata! happy
Si eu am paranteze, dar sincer, imi plac. Nu as vrea sa am picioare drepte, fara nicio forma.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi pare rau sa-ti spun, dar nu poti scapa de paranteze. Eventual daca te ingrasi, dar nu are nici un rost sa scapi de paranteze si sa capeti burtica sau alte din astea. Am sa-ti dau, in schimb, cateva motive sa te accepti asa cum esti: in primul rand, daca te vei uita atent, majoritatea manechinelor au aceste paranteze, la fel ca si multe vedete apreciate pentru silueta lor. Si in al doilea rand, am auzit multe discutii ale fetelor, dar si baietilor si ghici ce am constatat? Ca oricum ai fi tot nu-i binelaughing. Adica: despre picioarele fara paranteze spun ca-s cam grasute si fara forma, iar despre cele cu paranteze spun ca-s prea slabe. Deci cel mai bine e sa ne acceptam asa cum suntem, cine ne place, ne place si asawinking.

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu sunt foarte complexata de paranteze. Ma tot uit in oglinda si ma intreb: de ce nu am si eu picioare drepte! Dar nu rezolv nimic, astia suntem asa ne-a lasat dumnezeu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am paranteze în partea de sus...si eu am primit complimente de genul:"Dar de ce ești asa de crăcănată?".
Si nu prea îmi vine sa cred ca parantezele ar fi ceva sexy.
Insa pana la operație n-am sa ajung.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mda...si eu am paranteze dar majoritatea oamenilor ma compara cu Monica Gabor si ea are paranteze si atata succes. Oricum sunt dezamagita complet de corpul meu. Incerc sa ma ingras dar nu am cum, nu cred ca sunt asa importante, gandeste pozitiv. Eu de exemplu sunt inalta si arat destul de bine. Gandeste-te ca si tu esti la fel de frumoasa sau poate mai mult :*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este vorba de parantezele de la gambe?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am paranteze si chiar urasc asta, dar pana la urma toti avem defecte si cel mai important este ca cine ne place ar trebui sa ne placa asa cum suntem. Va pup

Alte răspunsuri
| pensionar a răspuns:

Nu ar trebui sa te deranjeze. In primul rad parantezele, apoi sa stii ca sunt multi baieti care apreciaza asa ceva dar cel mai important este sa ai incredere in tine oricum ai arata. Si pentru tine are cupidon o sageata, poti fi atragatoare si cu ochelari. Te sarut Maryna!

| RuffledOwl a răspuns:

Am auzit ca unii baieti își pun prietenele sa doarma cu perna intre picioare ca sa li se formeze paranteze.
Soo...don`t worry, be happy.

| deea_6811 a răspuns:

Si eu am picioare in forma paranteza si parca nu ar fi de ajuns, dar sunt si mica de statura crying Eu incerc sa fac pilates in fiecare zi, ajuta sa mai scapi de carnea de pe ele si le face un pic mai drepte. Succes :*