| Anya_1437 a întrebat:

Fetele voi cum va imbracati la o petrecere? ce accesorii folositi? cum va machiati? si parul cum vi-l faceti? funda celui mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| Jadis a răspuns:

Cu ceva simplu si frumos. Rascolesc tot dulapul si ma imbrac cu ce gasesc mai elegant...eu fiind mai hip hop nu am haine elegante si tot timpul merg sa imi cimpar ceva nou inainte de a merge la peterecere. Eu prefer tricourile lungi cu ceva sclipiciuri pe ele si niste colanti si in picioare cizme negre sau ceva pantofiori/opincute (depinde de vreme). Imi place mult genul asta de imbracaminte: ceva lung si colanti. Cred ca este potrivita pentr orice petrecere si pentru orice vreme. Accesorii? cercei si bratara.De machiat ma dau cu rimel si luciu de buze si un strat foarte subtire de fard, culoarea tricoului sau negru. Parul il am lung si negru si il las asa. Mi se pare mai frumos decat incarcata in machiaj, sclipiciuri sau rochii, pantofi cu tocuri imense, sau chesti stil pitzy...Acuma depinde de la persoana la persoana happy

Numai bine big grin

4 răspunsuri:
| GogosikaInfuriata a răspuns:

Http://www.starshiners.ro/......-pink.html (ai si machiaj si coafura inclusa) :D
http://www.starshiners.ro/......black.html asta imi place f f f mult
http://www.starshiners.ro/......urple.html
Eu in general ma inspir de pe site-uri de genul, incerc tot mai multe pana vad care-mi place cel mai mult si care ma avantajeaza cel mai bine :)
Ca accesorii sunt f simpla, ceva finut sa fie, o coafura cat mai simpla nu ceva complicat (de exemplu un coc lejer cu cateva suvite "cazute" sau lasat liber si onduleuri mari prins intr-o parte cu un accesoriu finut).
Machiaj de asemenea f natural :) Ori pun accent pe buze, ori pe ochi, niciodata pe ambele :)
Bafta

| p1nk a răspuns:

Parul indreptat, bretonul facut cu drotul.Platforme,dresuri depinde daca e sezonul de iarna sau vara o rochie neagra, cercei roz unghi roz geanta roz ruj roz machiaj roz tus rimel, si guma-n gura nu se stie niciodata smug.

| denisa_5043 a răspuns:

In rochie care sa ies in evidenta ma machiz foarte tare, lantisor, cercei mari, pantofi cu toc depinde ce stil ai

| SummerDreams a răspuns:

Tinuta : O rochie neagra [ sau orice culoare ] eleganta, mulata, mini.
Accesorii : Bratari multe[ daca iti plac] sau daca nu o singura bratara de culoarea rochiei.
Pantofi: De oribcei tocuri, eleganti, cu fundita, decupati in fata sau simpli
Par: Lasat pe spate pu si simplu, Bucle, Prins la spate si lasat cateva suvite...

Funda?:*