| Cipsuri a întrebat:

Fetele,voi cum va scoateti in evidenta frumusetea naturala? Inafara de arta machiajului.

Răspuns Câştigător
| Lykee a răspuns:

Prin pensat, epilare faciala, cum iti faci parul sa gasesti o coafura care sa tii se potriveasca si foloseste o baza adica fond de ten, BB cream saau crema colorata pentru fata dar cel mai bine prin a fi TU insuti, a fi feminina si naturala.Succes!

4 răspunsuri:
| NumelePublicExistaInBazaDaDate a răspuns:

Privire prietenoasa, cuvinte calde, iubire, fericire, delicatete

| ÁnΌMŀŠ a răspuns:

Fii tu insati!happy

| ang31989 a răspuns:

Sprancene corect pensate pentru fata ta, ten luminos cu ajutorul mastilor naturale specifice tipului tau de ten, coafura care sa te avantajeze, dinti bine ingrijiti (eu folosesc de 2 ori pe saptamana bicarbonat de sodiu pentru dinti albi ca zapada happy si nu in ultimul rand atitudinea... iar daca vrei sa scoti in evidenta frumusetea naturala sigur nu vei da gres daca esti blanda, finuta, zambitoare si deschisa fata de cei din jurul tau! mult succes!

| bzbzbz a răspuns:

Sprancene dragute si perfecte si un ten fara cosuri. cred ca conteaza foarte mult