| Maria1189 a întrebat:

Fetelor am o curiozitate... Care este cel mai complimentat parfum pe care l-ati purtat vreodata si care este preferatul vostru? Iar voi beietilor, ce parfum de dama va place cel mai mult? Astept raspunsurile voastre! :*:*

4 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Aveam unu hugo boss laughing, dar mirosea bine, al naibii de bine
Ar mai fi Angel şi Coco Chanel

| BlueViP a răspuns:

Love potion, de la oriflame. Are o aroma nemaipomenita, aducand ăutin cu ciocolata. Eu il ador!

| lalaballet a răspuns:

La secret

| DomnisoaraPapusica a răspuns:

Sincer, parfumul meu preferat este cel de la Julia Roberts, are un miros fin si dulceag, a lemn dulce si vata de zahar.
Mai este si cel al lui Lady Gaga, care iarasi m-a impresionat. Ma asteptam la ceva mai impunator, dar si el este foarte fin si "subtire". Imi mai plac foarte mult parfumurile de la Yives Rocher, sunt foarte naturale si au un miros usor.