| iuliiiaaaaaaaa a întrebat:

Fetelor, cand se indreapta mai bine parul cu volum? Dupa ce e spalat si uscat sau dupa` cateva zile de la spalare?! stiu ca depinde si de placa. thinking dar vreau sa aud si parerile voastre happy

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Buna Iulia.

Depinde si de parul tau, dar stiu sigur ca dupa ce e spalat si uscat [ mai bine cu uscatorul de par. ].
Asa am facut eu azi, pentru ca eram in criza de timp [ de obicei nu`mi usuc parul cu uscatorul, il las sa se usuce natural. ] si parul meu era mai usor de indreptat, si plin de volum.

| kiss a răspuns:

Parul cel mai bine se indreapta cand e proaspat spalat si uscat. in nici un caz nu il indrepti ud, iar dupa cateva zile de la spalare se indreapta mai greu, al meu de exemplu nu se indreapta deloc.

| InLove a răspuns:

Pai,depinde de cum ai parul,si poate de placa, dar in general,daca iti rezista mai multe zile dupa ce l-ai spalat si l-ai indreptat,asa, atunci dupa spalare, ai putea cand til usti sa til indrepti, adiak, sa til usti drept, cu o perie sa ii dai forma, mie asa imi reuseste, sau, poate a doua zi, eu de obicei mil indrept cu placa si dupa acea mai rezsita asa cam inca 1 zi
sper ca te-am ajutat!

| bogdan3vl a răspuns:

Eu zic ca depinde dupa tipul de par nu de placa, toate placile sunt la fel se poate regla temperatura.si parerea mea e ca se indreapta mai bine dupa baie sa fie pieptanat inaintewinking
funda plssssbig grin sa nu uiti si de vot

| intelegatoarea a răspuns:

1.depinde si de placa
2. dupa spalare si uscare
3.depreferabil sa-l usuci cu capu in jos